Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop újrainstallálása...

Laptop újrainstallálása egyszerűen? több lenn

Figyelt kérdés

Namármost, telepítettem én már rendszert pc-re, viszont nem mostanában, és kicsit kijöttem a formámból, felfrissítenétek hogy is kell? csak úgy, egyszerűen.

A rendszer usb meghajtón van, rufus-al tettem rá, ez tudom hogy jó, mert ezzel installáltam a mostani rendszeremet is. WIndows 10 home lesz amugy.

Annyira emléxxek, hogy először biosba be kell állítani hogy ne a merevlemezről bootoljon, hanem pendriveról, aztán már csak mindig tovább kell menni, meg a yes-re, ha kiirja? kell vmi speciálisat csinálni még?



2020. aug. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bios helyett próbáld az F12-őt otta menüben kiválasztod a boot adat hordozód és már mehet is, ha biosban át állítod USB-re akkor ha az első újraindításnál nem veszed ki az USB-meghajtót kezdi elölről, F12-nél csak 1x bootol onnan és az elég is egy telepítésnél.
2020. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Édesegykomám, mostan az a helyzet, hogy hát jól megaszontad mivan, de erre kellene valami tanács ugyi...


Tehát hogyaszondja tehát a rufusszal létrehoztál egy bút júeszbít az általad prefarált partíciókezeléssel (GPT - MBR),... igen bilyoszba átállítod a boot partícijót, hogy miazmár az úesbé töltsön be ne a vindóz a nehéz lemezedről ami a számítógató gépedben van.


Világos ez így drága egy komám, uram szőröm, lordom?


ui: végig viszkettem attól, hogy ezt leírtam, de mégjobban a te stílusodtól. Miért nem lehet normálisan, szépen feltenni egy kérdést? A faszér nem tudsz te normálisan írni?

2020. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
100%
Egy dolgra kell figyelni igazából. A meghajtón lévő partíciókra. Ha korábban meg volt osztva C-re és D-re, és a D-t megtartanád, akkor a D.n kívül törölj mindent. (Régi Windows biztosan hagyott hátra helyreállítási partíciót-) Ha nem volt megosztva a meghajtó, de szeretnéd, akkor meg kell adnod, hogy mekkora legyen a rendszer része.
2020. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#0: mindent rosszul tudsz. Így csináld:

[link]

2020. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!