Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel meglehet egy képet úgy szerkeszteni, mintha ott lennél egy ember mellett?

Figyelt kérdés
Van egy híresség akit nagyon szeretek, de sajnos nem tudok vele találkozni, ezért szeretnék szerkeszteni egy képet, mintha ott lennék vele(csak magamnak). A PicsArt-ot próbáltam, de nem sikerült túl jól.

2020. aug. 29. 16:30
 1/3 belapus ***** válasza:
100%

Esetleg egy olyan képszerkesztő, amely tud kezelni rétegeket.

Mondjuk: Gimp.

2020. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezekhez régebben Paint.net-et használtam, viszont az nem valami profi, emiatt inkább a Photoshop-ot javaslom! Itt egy MAGYAR videó a PH ingyenes letöltéséhez: https://www.youtube.com/watch?v=HXtKr0aW_og Nézel pár tutorialt, és máris profi képszerkeztó leszel!

Sok szerencsét!

2020. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Szerintem a képanyagon, a tudásodon és az igényességeden sokkal több múlik, mint a programon. Emellett természetesen érdemes minél jobb programot választanod, viszont az ingyenes Gimp vagy Krita több, mint elég, nincs szükséged lopott programra.

[link]

[link]

2020. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!