Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon megoldható, hogy...

Androidon megoldható, hogy MÁV app ne álljon alaphelyzetbe, amikor háttérbe kerül?

Figyelt kérdés

Konkrétan a MÁV appban meg van nyitva a bérletem. Ha utazás során (az app bezárása nélkül) átlapozok másik app nézetére (v megnyitok másikat), majd visszalapozok a MÁV-ra, pl. mert kérik a bérletet, random vagy még mindig a bérletet mutatja, vagy a kezdőoldalt, és akkor több idő, mire meg tudom mutatni a bérletet.

Azt vettem észre, ez a randomság talán attól függ, mennyire erőforrás-igényes egyéb tevékenységek folytak időközben. Van erre vmi szoftveres alapbeállítás?

Egyébként más appoknál is van ilyen, és néha bosszantó, amikor pl. nem oda lapoz, ahol félbehagytam, pedig nem léptem ki belőle, csak egy ideig háttérben volt.


máj. 11. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elfogy a memória. Ilyenkor lényegében újra betölti az alkalmazást, amikor visszaváltasz rá. Nem hiszem, hogy lehet szoftveresen szabályozni. A megoldás: másik, több memóriával rendelkező telefon. Esetleg a felesleges folyamatosan futó appok törlése, amik zabálhatják a memóriát a háttérben.
máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Direkt zárja be a telefon, hogy felszabaduljon memória. Nem hiszem, hogy sok köze van a memória méretéhez, az enyém 4 GB-os, semmi memóriazabáló nincs rajta (messenger se), de még akkor is bezárja az alkalmazásokat ha háttérbe küldöm, de nem nyitok meg semmit.
máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy ne zárja be automatikusan.
máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!