Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro timelapse...

Adobe Premiere Pro timelapse segítség?

Figyelt kérdés

Vannak képek, amikböl timelapset akarok csinálni, de amikor importálom és elindítom a videót, csak az elsö képet mutatja végig. Az image sequence be volt pipálva. Arra gyanakszok, hogy a képek elnevezésével van a baj.


Az első kép neve: 2020-08-29_13-06-51-102

a második: 2020-08-29_13-06-53-095


vagyis szerintem ez a probléma. Átnevezni a képeket, úgy hogy egymást követö számok legyenek, nagyon hosszadalmas volna. Mert van 10 000 kép.

Valami tipp, hogyan tudnám megoldani?



2020. aug. 30. 15:44
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldottam, ha esetleg valakinek ilyen problémája lenne, akkor így sikerült.


Ugye a képek nem voltak szám szerint sorrendben elnevezve. A premiere pro nem tudta, hogy ezek egymást követik. Át kellett neveznem az összes képet (5027-et, windowsban erre van lehetőség, hogy egyszerre többet átnevezz.)

A windowsos átnevezéssel csak úgy tudtam megoldani, hogy minden képet ugyan úgy nevezett el, viszont a név mögé írt számokat, amik sorban követték egymást. Ezeket a számokat ugye zárójelbe teszi a windows.

A Premiere pro nem ismerte fel a zárójelekben a számokat. A megildás az, hogy el kell tüntetni a zárójeleket, de a számokat nem.

Ezt total commanderben sikerült megoldani.

Ez hosszas netes keresgélést vett igénybe. Gondoltam, ha valaki másnak is majd egyszer adódna ilyen problémája, akkor leírom ide.

Legyen pár hasznos válasz is GyK-n.

2020. szept. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!