Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki nem ismerősöm massengeren...

Aki nem ismerősöm massengeren az is láthatja az elérhetőségemet? Mert én látok olyannál zöld pöttyöt, hogy mikor elérhető, pedig nincs masssenger kapcsolat köztünk.

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 09:55
 1/3 anonim válasza:
Ez egyébként egy jó kérdés. Én azt vettem észre, hogy akivel beszéltem már messengeren de valamiért töröltem és abbahagytam a beszélgetést nála utána is jelzi. (pl.: exeimet most is mutatja ha meg keresem őket pedig rég nem ismerőseim) Viszont azt, hogy hány perce voltak fent azt viszont nem jelzi. Ha teljesen új ember keresek őt egyáltalán nem mutatja.
2020. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt is látom ha elérhető, meg azt is hogy hány perce volt fenn. Lehet hogy ő felvett a névjegyei közé? De üzenetet soha nem írtunk egymásnak. Az én névjegyeim között sem szerepel.
2020. aug. 31. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez (is) tiszta bug, én nem látom az ilyeneket pl.
2020. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!