Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tehetem meg aszt hogy...

Hogy tehetem meg aszt hogy felügyeljek 2-3 számítógépet távolról?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy nagyvállalati rendszert vásárolni csak csupán megnézni hogy menten rendben van-e esetleg távolról kezelni pl : víruskeresést indítani előzményeket megnézni stb...

2020. szept. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Teamviewer szerintem a legegyszerűbb.

Persze ha windowsról, linuxról (grafikus) van szó. Ingyenes, csak be kell lépni, meg regisztrálni.

2020. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teamviewer: [link]
2020. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem teamvievert akarok használni hanem egy felületen automatikus jelentést készítsen grafikusan meg szinkronizáljon fájlokat
2020. szept. 2. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Előbb tanulj meg írni, szedd össze a gondolataidat, meg hogy pontosan mit szeretnél, aztán gyere vissza.
2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 számítógéphez teamviewer, remote desktop telejesen elég. Illetve ha windows 10 a window10 enterprise-ban van egy csomó ezt támogató cucc.
2020. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Először írod, hogy felügyelni akarod a gépeket, majd pedig leírod, hogy nem akarod felügyelni.

Mellesleg a kérdésben szó nem volt fájlszinkronizálásról.

Döntsd el, hogy mit akarsz! Ha pedig a KÉRDÉSEDRE választ kapsz, akkor ne kifogásold, amiért arra kaptál választ, amit kérdeztél, és nem arra, amit utána gondoltál.

Ha te távfelügyeletet akarsz, ahogy a kérdésben is írtad, akkor a Távoli asztalt, vagy valamilyen ennek megfelelő alternatívát tudok ajánlani. TeamViewer, Anydesk, RealVNC, Veyon. Vagy ha Linux/Unix gépről van szó, akkor SSH, FreeRDP.

Ha te távfelügyelt kártevőirtást szeretnél beállítani, akkor javasolni tudom az ismertebb antivirus-vállalatok erre kitalált megoldásait. Szinte mindegyiknek van valamilyen hasonló megoldása. Természetesen ezeket ne az ingyenes csomagban keresd! ;)

A fájlok szinkronizálására pedig bármelyik ismert felhőtárhely-szolgáltatás megfelel. Google Drive, OneDrive, Dropbox, Zoho Docs, stb, stb. Csak mindegyik gépen ugyanazt a fiókot kell beállítanod.

Mellesleg: a mondataidban javaslom a nagy kezdőbetű, mondatvégi pont, illetve a vesszők használatát. Sokkal intelligensebbnek néz ki, mint ezek nélkül.

2020. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megint sok "hasznos" választ
2020. szept. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!