Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom letölteni a Microsof...

Kloy kérdése:

Hol tudom letölteni a Microsoft Word-ot? Csak azt, excel és a többiek nélkül!

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehol.

MS Office (fizetős) helyett töltsd le az ingyenes OpenOffice-t. Ugyanazt tudja, ki is választhatod, mennyi kell neked belőle.

[link]

2010. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
48%

Torrenten keress. Az open office fan egyértelmű, hogy azt mondja, töltsd le. Csak azt nem értem, hogy nem tudják értelmezni a kérdést, hogy word kell, és nem open office?


Vagy itt keresgélj. :


[link]

2010. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OpenOffice Writer ugyanaz, mint az MS Word, csak jobb nála éa többet tud, ingyen.
2010. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Writer: Word, Calc: Excel, Impress: Power Point, Basis: Access stb. OpenOffice.org éppen úgy csomag, mint az MS Office.
2010. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Minek tanuljon meg egy másik programot, meg minek szedje le, mikor neki WORD kell, nem open office. Amúgy volt nekem is open office, semmibe nem tudott nálam többet, mint egy office 2007 mondjuk.
2010. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
programok telepítése és törlésénél az office-nél módosításra menny, kiválszthatod, hogy ak az fusson sajátgépről
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek sok a régi fájl a gépén, annak főnyeremény az Openoffice. Word 95 és 2007 között minden fájlt meg tud nyitni és legalább 10 kiterjesztést felismer, megnyit, ezekbe lehet menteni is, nem kell hozzá ilyen-olyan Microsoftos konvertáló akármi.
2010. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*****

(Portable -telepíteni nem kell! 36.9 MB)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!