Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » APKPure alkalmazás boltból...

APKPure alkalmazás boltból biztonság használni a Vonatinfó applikációt?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, jövőhéten pénteken vonattal megyek majd haza és mindig a mobilon szoktam megvenni a vonatjegyemet, viszont a Huawei P40 Lite készülékemen nem érhető el a hivatalos AppGallery alkalmazás boltból a Vonatinfó alkalmazás, csak az APKPure alkalmazásból, viszont nem szívesen tárolnám a bankkártya adataimat egy olyan alkalmazáson, amit egy nem hivatalos forrásból töltöttem le.

2020. szept. 4. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Az apkpure.com (is) egy megbízható "alkalmazás-másolat archívum" oldal, ugyanúgy mint pl az apkmirror.com is.

Mindkét helyről ugyanazt a csomagot (csomag darabokat darabolt alkalmazás esetén) töltheted le, amit/amiket a play áruház is kínálna (volt, hogy X appot leszedtem apkpure.com -ról, apkmirror.com -ról és a play áruházból is és számítógépen összehasonlítottam az apk fájlokat, nem volt különbség).


A különbség a play áruház és ezen megbízható oldalak (nem mind megbízható, de a fent említett 2 biztosan az) csak annyi, hogy a play áruház nem tárol korábbi verziókat, az alkalmazás-archívum oldalakon viszont nem jelennek meg azonnal a legfrissebb verziók. Illetve az alkalmazás-archívum oldalakról le tudsz tölteni más architektúrára szánt változatot is. Persze ha az oldal saját alkalmazását használod, akkor abban nincs opcionális architektúra, mivel az alkalmazás ellenőrzi, milyen eszközöd van és az annak megfelelő csomagot (vagy csomag darabokat darabolt alkalmazás esetén) tölti le automatikusan, nehogy olyat próbálj telepíteni, ami nem kompatibilis a készülékedde...

2020. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. szept. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!