Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami jelzi...

Van olyan program, ami jelzi nekem ha egy adott gépet bekapcsolnak?

Figyelt kérdés

Tehát rátelepítem az adott gépre/laptopra, és ha valaki bekapcsolja azt jelzi nekem akár telefonon alkalmazásban/e-mailt küld/interneten az program oldalán ha bejelentkezek stb.

Vagy ha így nem is, akkor legalább a gépen csináljon róla naplót, mikor kapcsolt be (esetleg ki is) egy jegyzetbe. Vagy ilyen van is gyárilag?

Windows 10 rendszeren.



2020. szept. 5. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Windows eseménynapló (Event Viewer) logolja, mint sok mindent.
2020. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 6013-as Event ID jelzi a system uptime-ot, azaz hogy bekapcsolás óta mennyi idő telt el.
2020. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na az fasza, az offline verzió pipa, és valami online verzió, tehát ami rögtön jelez nekem bárhol legyek? Mint pl az e-mail értesítés.
2020. szept. 5. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Használj jelszót (amit nem árulsz el senkinek) és nem kell rettegned hogy 'Jaj! Ki kapcsolta be a gépem..?'
2020. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na nem mondod, azt se tudod miről van szó, de legalább oktatsz egy vadidegent.... van rajta jelszó, de tudniuk is kell a jelszót, szóval vagy a kérdésre válaszolsz vagy görgess tovább, köszi, hátha egyszer másnak is jól jön a válasz, nem a te hülyeségedet kell itt olvassa.
2020. szept. 5. 19:36
 6/14 anonim ***** válasza:
A windows 10 pro nagyvállalati kiegészítői között vannak ilyen eszközök. De ha jól emlékszem a home-ban is van valami remote system management tool. Pl. a fent írt event logot mintha tudná küldeni párhuzamosan a neten is. De csak papíron láttam, használni nem. Csak nagyválalati környezetben egy halom kiegészítővel. Ott látjuk, hogy melyik gépek vannak bekapcsolva egy adott pillanatban. Utána meg le tudjuk szedni távolról az event logot.
2020. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt egy jó leírás (angol)

[link]

2020. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A letöltési link már nem él, keress a progira keresőben. Meg fogod találni.
2020. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet automatikus inditasba betenni ezekre a gepekre vmi scriptet, ami lefut minden bekapcsolaskor, es valami text bazisu simple mail klienssel dobja a cimre a mailt? Nem vagyok gep elott, de ha fennall a feladat kesobb is, megoldhatjuk sztem.
2020. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A #7-es leírás pont erről szól. Task.
2020. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!