Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusírtót használjak?...

Milyen vírusírtót használjak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig Avast freet használtam és Ad Awere-t,de a gép állandóan vírusos és az a baj,hogy rendszer fájlok is.

Az avast karanténba helyezte őket,de így a windws se működik rendesen.

Rámentem,hogy a fertőzött fájlok javítása,ekkor felajánlotta,hogy átnevezés,rámentem hogy OK.

Ilyenkor javította?Vagy nem?Egyáltalán az avast figyeli egyfolytában a redszert,vagy csak akkor nézi át,ha én futtatom a scant?

Még csak 3 hetes a gépem,de már telepíthetem újra a windowst.

Mit ajánlatok?


2010. aug. 6. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Windowsban van egy olyan program hogy rendszer vissza'llita's!!


Az jot tenne neki

(Amugy az AVAST! 5 Free nagyon jo program!)

2010. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a VIPRE Rescue programot, ha valami szabadon mászkál azt észleli, majd kitakarítja: [link] (Továbbá nekem VIPRE előtt ESS(Eset Smart Security volt) lelassult a gépem, hát lefutattam egy ilyen Rescue programot és 30(!) vírust talált ez.Szóval ha akarsz fizetni egy vírusirtóért akkor a VIPRE Premium AntiVirus a legjobb választás(persze Kaspersky mellett:))
2010. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha karanténba vágta, akkor használj helyette olyan progit, amelyik tudja javítani a fájlokat... Amíg nem vírusos a rendszerfájl, hanem csak szükségtelen fájlok azok, addig jó az avast!.

Van állandó védelme... nézd meg a tálcaikonját!! :)

Ha visszaállíttattad vele, akkor szerint vissza is állította. Bár én csak a vírusirtó-tesztfájllal próbálgattam, azt szépen visszarakja.

2010. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!