Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusirtót használjak?

Milyen vírusirtót használjak?

Figyelt kérdés
Win7-em van és melyik vírusirtót progi jó rá? Megbízható,ne lassítsa a gépet be.
2010. aug. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ha neted is van akkor egy komplex vedelem kellene azaz Avast virusirto, Malwarebytes es Spyware Terminator trojai ellen valamint Commodo tuzfal.Mindegyik termek tud magyarul es nallam eddig bevalt.Remelem tudtam segiteni.
2010. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a nagynéném avg-t használ, neki is win7-e van, bár szerintem jobban megéri a nod32. magyar, ás teljes, átfogó védelmet nyújt a gépnek. ha nem szeretnéd hogy nagyon lelassítsa a géped akkor, vedd ki az automatikus ellenőrzést. a modemes neted van /pl.: vodafone/ és nagyon lassú ajánlott kivenni az automatikus frissítéseket, és manuálisan frissíteni hetente. ha nem akarod megvenni akkor szedd le a próbaverziót, aztán amikor lejár, töröld le és rakd fel újra.
2010. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Oberle Gábor ***** válasza:

A Windows Vista (SP2) és a Windows 7 elég jól védett, én fél éve használom pl. a Vistát és egyetlen vírus "nem tűnt fel" sehol, míg az XP-t használva gyakoriak voltak.

Én a Comodo Internet Security-t használom, ingyenes és teljeskörű védelemmel (tűzfal, vírusírtó, kémprogramírtó, gyanús folyamatok blokkolása, stb.), magyar nyelvű, elsőre egy kicsit bonyolultnak tűnhet, de megtanulható a használata!

Innen töltheted le: [link] (a harmadik lesz az Internet Security)

2010. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉS még azt is tudd, hogy a legjobb vírusírtó maga a felhasználó (baromságokat ne szabad megnyitni).
2010. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks, Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 16. 17:07
 6/6 anonim válasza:
Eset: Nod 32 64
2010. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!