Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xbox barban nem tudom...

Tomi_212 kérdése:

Windows Xbox barban nem tudom a saját joystikomat beállítani, csak azzal képes, fél irányítás elérhető? Miért?

Figyelt kérdés

Sok játéknál felajánlja, ugye beállíthatóságok de mindig felülírja.

Ewent EW 3170,termék ugyanúgy néz ki mint egy ps kontroller vagy majdnem mint egy x box, eddig mindennel ment most win 10 alatt nem úgy megy ahogy kellene. Szerintetek mi lehet a gond.



2020. szept. 12. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolok itt még arra hogy a pc gamek, ütköznek az x box-al? vagy a win 10 el mi? Lehet hülyeség nem tudom.
2020. szept. 12. 11:08
 2/5 anonim ***** válasza:
A pc játékok nem ütköznek az Xbox-al, pont hogy az Xbox controller a Windows hivatalosan támogatott eszköze, minden játék, ami engedi a kontrollert, támogatja, mindenféle kalibrálások nélkül. A probléma az lehet, hogy a kontrollered nem Xbox, csak úgy néz ki.
2020. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok - én Xbox One controllert használok Win 10-en, soha nem volt problémám vele.
2020. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a legnagyobb bajom, pl Flight sim 20. nba 2k20/21 beállítom az összeset elmentem, de nem azt csinálja, akkor valószínű ez a kontroller rég jó volt most már elavult?
2020. szept. 12. 13:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Haverom most adta kölcsön ezt amit ő vett meg.

[link]


De hiába ezt sem fogadja el:D

2020. szept. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!