Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Próbáltam facebbok-ot csinálni de már volt messengerem és azzal az adatokkal regisztráltam amik a messenger adataim voltak és most nem tudok bejelentkezni a régi messengerem-be.

2020. szept. 20. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az az e-mail cím? Facebookból megnyitod a messengert, akkor egyezik?
2020. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem igen
2020. szept. 20. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy messengered legyen ahhoz régebben kellett már lennie "Facebook fiókodnak" mivel a kettő össze tartozik/ott, vagyis amikor én regisztráltam messengerre még így volt, nem tudom, h ez változott. Azonos e-mail esetén elkellene érned a facebookból a messengeredet.
2020. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom elérni :(
2020. szept. 20. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne! :(
2020. szept. 20. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy pontosan mi volt a régi messenger fiókodnak a neve?
2020. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen velem is volt. Úgy tíz percig próbálkoztam, és végül sikerült visszalépnem, azt hiszem azután, hogy a facebook profilt töröltem. Bár azóta nem tudok idegenekkel beszélgetést kezdeményezni, de ez legyen a legnagyobb baj.
2020. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mos már megoldódott :) de azért köszönöm!
2020. szept. 29. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!