Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes, teljes,...

Milyen ingyenes, teljes, magyar nyelvű (az se gond, ha angol nyelvű) videószerkesztő program van, amit le is lehet tölteni ? Olyat, ami nem hagy csíkot a program nevével a videón a mentés után.

Figyelt kérdés
Olyat, amivel be lehet állítani, hogy milyen hangerővel szóljon a videó hangja és milyen hangerővel szóljon az mp3, amit rávágok.

2020. szept. 25. 11:55
 1/10 A kérdező kommentje:
PC-re, asztali számítógépre, windows 7-re
2020. szept. 25. 11:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
OpenShot video editor.
2020. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megeszem a kalapom ha nincs az oldalon legalább huszonnyolcezeregyszáz ugyanilyen kérdés.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2020. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 belapus ***** válasza:
Ha pár nappal korábban ébredsz, megszerezhetted volna a volt Sony Vegas utódját.Ingyenesen elérhető volt a 15-ös verzió, igaz, támogatás nem járt hozzá.
2020. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Anonim, belapus, Köszönöm szépen az infókat. :)


TOba! Én még nem tettem fel ezt a kérdést és különben sem azt kérdeztem, amit írtál :P :D Bátran feltehetek akármilyen kérdést :P :D

2020. szept. 25. 18:23
 6/10 tabaki ***** válasza:

„Én még nem tettem fel ezt a kérdést”

Nem is kellett, mert már százan megkérdezték.


„különben sem azt kérdeztem, amit írtál”

Ezt a félmondatodat értelmezhetnéd, mert nekem úgy tűnik, hogy de.

2020. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezem meg azt, amit tudni akarok, amikor akarom. Nem vagyok hajlandó tekintettel lenni arra, hogy "jaaaj már megkérdeztéééék" :D

De sok itt a primitív, édes Istenem :D

2020. szept. 26. 14:58
 8/10 tabaki ***** válasza:

Nem a megkérdezésekre kellett volna tekintettel lenned, hanem a válaszokra, mint valami értelmes embernek. Lásd be, azt azért illetlenség lett volna látatlanban feltételeznünk, hogy elsősorban a vasakaratod érvényesítésének terepét látod ebben az oldalban. A mondatok közti kényszeres heherészésed mindenesetre kínál némi magyarázatot erre a különös megközelítésre, ezért jobbnak látom inkább tapintatosan becsicskulva utánad mondani:

Yes, Master! Akkor kérdezed meg azt, amit.

Yes, Master! Nem vagy hajlandó.

Yes, Master! De sok itt a primitív.

2020. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úristen! :D

Primitívséged leplezni próbálod. Ez tökéletesen látszódik az összetett mondatoknak látszó megfogalmazásaidon, amiknek értelmes ember számára, értelmes ember felfogása szerint valójában semmi értelme.

Erőlködésnek látszanak mondataid, amikkel azt próbálod megmutatni, hogy kultúrember vagy, holott épp az ellenkezője látszik. :D

2020. szept. 26. 19:56
 10/10 tabaki ***** válasza:

Jó helyen kapirgálsz, a puszta alakzatból is helyesen ismerted fel, hogy összetett mondatokról van szó, ha dekódolnod még nem sikerült is őket.

Bár a soraidból kicsendülő vulgárfreudista attitűd kitűnő alkupozíciónak tűnhet a valósággal szemben, javaslom, hogy mértékkel alkalmazd mások lelki mozgatórugóinak megítélésénél. Az indítékok boncolgatása sem egyszerűbb a saját anyanyelved társalgási szinten való elsajátításánál, azzal meg magad is láthatod, hogyan jártál.

2020. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!