Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Flight simulator...

Microsoft Flight simulator 2004re van magyarosítás?

Figyelt kérdés

és ha igen honnan tölthetem le?


igazábó azért kellenne mert nem negyon tudok angolul és az irányítást nem nagyon tudom értelmezni...

szval a ha valaki leírja nekem az irányítást az is tökéletes.


2010. aug. 7. 15:41
 1/5 anonim válasza:
nemtom de nagyon gaz jatek szerintem..
2010. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te'vedsz 2.! A Microsoft Flight Simulator Nagyon-nagyon-nagyon joo ja'te'k csak nem a 2004 hanem az (X) vagy a Golden Edition!!


Egye'bke'nt pedig nincsen magyarosita'sa!

Amugy e'n nagyon sokat ja'tszomom vele az X-el ha gondolod priva't E-mail... :) online ja'te'k...

2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:DD 2. XDXD az e'n lettem

kijavitom: 1.

2010. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsőnek.

A fejed gáz. Ha nem szeretsz repülni akkor ne játsz vele

2013. júl. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első hozzászólónak!

Először is, nem csak játék.

De ha csak az lenne, akkor is etikátlan volna fikázni azt, ami millióknak szerez örömteli kikapcsolódást.

Általában vagy nagyon ügyes és gyakorlott valaki, akiknek ez már nem jelent kihívást (de ezek többnyire nagyon szerény emberek, mert tisztában vannak önmagukkal), vagy olyan béna állat, aki semmiféle eredményt nem tud elérni, ezért utálja és "savanyú a szőlő" alapon fikázza.


Sok helyen oktatásra is használják, pl. egyes rendszeresített géptípusoknál, a géppel való ismeretszerzésre. A típus felépítését, navigálását, és a vezetés rutinját gyakorolják az MS Flight Simulator szoftverrel, valós környezetű szimulátorban. Más esetben a repülés alapszabályait, és összefüggéseit tanulják, amit bármilyen gépen lehet hasznosítani.

2016. febr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!