Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egyszer csaltam a cs...

Ha egyszer csaltam a cs go_ban kb ezelött 1 hónapja azóta nem és egyszeri alkalomról van szó!! Szóval azért utólag kaphatok vac bant?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Reméljük!
2020. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom... hibáztam. Én is ember vagyok.
2020. okt. 1. 21:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Csalás alatt csak is wh-ra gondolok. Tudom a csalás az csalás. Reportot nem hinném hogy kaptam. Egyszer sem hozták fel hogy csalol.
2020. okt. 1. 21:11
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, kaphatsz, ha reportoltak vagy valami. vagy vac alá esik egy program akkor egyből vac perma ban. :) én skinért kaptam azt.
2020. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tudom... hibáztam. Én is ember vagyok.

A jatekosok tobbsege is ember, megsem jut eszukbe csalni. Meg kiprobalas szintjen sem.

2020. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Figyelj #5 a CS:GO kezdők 90 százaléka csal. Majdnem mindenkinek van egy fiatal vacos accja. Nekem is van. De azóta tanultam a hibámből és most egy 2000 órás acc lem be vagyok. Tudod nekem azt mondták hogy mindenki csinálja nem tudnak ban nolni mert a Vác szar. Aztán le rage hackeltek engem. Ezután felmentés yt re beirtam free hack csgo és kidobta az EZfrags et. 3 nap kaptam a vacot. Sok emberrel találkoztam már akiknek ugyan ez volt. Van egy steam és dc s csapatom oda felvétel kérdőív el gyerhetsz. Kitatlátad az egyik kérdés az hogy vacolták e valamikor valamelyik accodat. És ha igen küld a profilt. A legtöbb é 1 2 3 4 éves Vac 50-100-400 órával. Majdnem mind azt mondta hogy van és mikor én külön kérdeztem meik hack volt az nagy százalékuk ezfargs kisebb pedig a skinchanger. 1 x elfogadható hogy csalsz ha nem érted a csgo communityt. Meg a vacot.
2020. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
És 1 hónap után kétlem hogy ki fognak vacolni. Milyen hack volt?
2020. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A jatekosokat az osszes emberre ertettem.

A cs es hasonló játékosok kulon emberfaj, ott rendkivul magas a csalok szama valoban.

2020. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Olyan hacket használtam ahova be kellett jelentkezni és csak akko engedett bejelentkezni ha a steam még nem volt megnyitva. Utána hs elinditottam kaptam egy kis üzenetet hogy mostmár megnyithatom a cdgo-t
2020. okt. 2. 12:45
 10/18 A kérdező kommentje:
Csgo-t*
2020. okt. 2. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!