Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tirrentes gog játékkal multizh...

Tirrentes gog játékkal multizhatok?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a cyberpunk gog-on fog megjelenni. Ott ugye drm nélkül vannak fent a játékok, így aztán torrentről leszedve egy az egyben azt kapja az ember, amit a gog storeból. Van a multiplayer részükre valami védelem, ami miatt nem lehet torrentes verziókkal játszani? Elképzelhető, hogy majd

ki tudom próbálni a cyberpunk multit így?



2020. okt. 5. 07:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Fogalmam sincs, csak oltani jöttem
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos hogy nem. A multi mindig valamilyen regisztrációhoz van kötve, vagy ott helyben veszed a játékot vagy hozzá kell rendelned az adott áruházi fiókodat(pl ha steamen veszel origin\uplay\bethesda játékot). Csalók szüréséhez erre mindenképp szükség van, akkor nem lenne csak ha valamilyen pár fős coop módról lesz szó amit úgyis csak haverokkal játszol - de reálisan nézve vagy gta online szerű megoldást akarnak csinálni, vagy valami pvp lövöldét, mindkettőt tönkretennék a csalók pillanatok alatt.

Pusz a kalózkodás egy dolog, de ha multizni akarsz fizetés nélkül azzal közvetlenül károsítod a céget, azért ennyire ne legyünk pofátlanok. A szerver nincs ingyen, ne foglald a helyet azok elől akik fizettek.

2020. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Egyébként meg szeretném venni, de már nem hiszek sem a trailereknek, sem a cikkeknek. Ki akartam próbálni előtte, csak a multi érdekel
2020. okt. 5. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
GOG-on egy egész hónapig refundolható a termék amit veszel, indoklást sem kérnek, úgyhogy nyugodtan vedd meg, kizárt, hogy egy hónap alatt nem jössz rá tetszik-e vagy sem.
2020. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Steamhez szoktam, meg sem fordult a fejemben, hogy a gognál ilyen lazán kezelhetik ezeket. Köszönöm mindkettőtöknek
2020. okt. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!