Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti a játék, de mégsem...

Eredeti a játék, de mégsem multizhatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy eredeti gyémánt kiadású Gears of War 1 játékom, amit több éve nem vettem elő.

Gondoltam feltelepítem, de mivel a cd olvasóm nem működik egyszerűbb volt letölteni és gondoltam majd használom az eredeti cd kulcsot hozzá.

Viszont valami cdprojekt nevű oldalon kellett akkor még regisztrálni ami azóta playon néven működik, de sajnos megszűnt a játék támogatása.

Tehát hiába van eredeti játékom nem tudok multizni vele, mert nem enged belépni az accountomba.

Veletek is volt hasonló?

Ráadásul hiába próbálok új profilt csinálni nem engedi (ez biztos a kalóz másolat miatt van), viszont ha nem tudok új profilt csinálni, vagy belépni a régibe akkor játszani se tudok, vagyis nem menti el a játék a single playeres eredményeimet sem.

Mit tegyek?



2014. jún. 16. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tud multizni vele, a GFWL bezárása miatt a játék multija halott. Semmit nem tudsz tenni.
2014. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ezt nagyon sajnálom P

Régen se tudtam vele multizni, mert akkor még nem volt internetünk, magyarul sose tudtam kipróbálni és már nem is fogom ahogy nézem...

2014. jún. 16. 10:49
 3/4 Denta ***** válasza:
állítsd át 2008 előttire az évet hátha sikerülni fog úgy
2014. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HUNDzsek válasza:
A GFWL piacterét lőtték le, nem a szervereket: én ma raktam fel a játékot és lehet vele multizni (eredetiben, persze)
2015. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!