Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent a ntoskrnl.wrong.sy...

Mit jelent a ntoskrnl.wrong.symbols.exe windows 10 hibakód? Utána néztem egy jó pár oldalon de nem találtam rá normális magyarázatot?

Figyelt kérdés
Gondoltam ti hátha tudjátok hogy mit jelent, mit lehet ellene tenni. Egyébként ritkán szokott kék halált kapni a gép, és ezt MEMORY.DMP olvastam ki. Ha majd megint kék halált kap akkor lefotózóm már, hogy ott mit ír ki.

2020. okt. 16. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy vírus, vagy a kernel sérült.

Próbáld meg futtatni rendszergazdai Parancssorból egymás után ezt a kettőt, néha megoldja:

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

sfc /scannow

Ha nem, akkor egyrészt nézd meg a blue-screen hibaüzenetet, másrészt ha nem macerás, lehet hogy érdemes újratelepíteni a gépet.

2020. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, vírusra nem nagyon gondolnék inkább a kernel sérült ahogy írtad. Most megpróbáltam a két parancsot futtatni aztán meglátom hogy mi lesz. Nem macerás újra telepítenem csak az a baj hogy nem rég lett újra telepítve a rendszer :D Amúgy az egész ott kezdődött hogy a resident evil 3 remake raktam fel nyilván lecrackelve és egy két óra játék után kapott kék halált a gép.
2020. okt. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!