Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetseges, hogy lassitha a...

Lehetseges, hogy lassitha a netet?

Figyelt kérdés
Lecsereltuk az operacios rendszert vistarol windows 7-re.Azota a net sokkal lassab,nem tolti folyamatosan a videokat.Lehet ez a baj?Ha igen,mit lehet tenni?
2010. aug. 8. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazok a szoftverek futnak rajta?

Nincs másik tűzfal/vírusirtó? Nem torrentezel azóta?

Lehet őrültség, de most ez jutott az eszembe, viszont segíteni szerettem volna..

2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem azóta kidobtam azt a szutykot és maradt a jó öreg xp :D
2010. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Drivereket felraktad?


Ha fel, jók a driverek?

Vigyázz! Nem mindegyik Vista driver kompatibilis Windows 7-el!

2010. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pappmartin válasza:
ah nálam még a win7 is szar volt alig ment a net, lassú volt és mindig azt csináltam amit nemkell:S
2010. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

XP egy őskövület. Szar, csak sok dolog kompatibilis vele, ezért elnézik... a laikusok pedig jónak hiszik...


A Windows 7 sem tökéletes, de sokkal jobb, mint az XP.

Igaz, csilli-villi meg miegymás, de a felesleges effekteket ki lehet kapcsolni. Nekem is ki van, mert minek?

Az, hogy az XP-nek elég 128MB memória, a Win7-nek pedig 512 kell... csak a rendszernek. Istenem, hol élünk? 2010 van, sosem fog haladni a technika, ha még mindig 2000-s erőforrásigényt akarunk...


A net pedig nem "lassul", csak fel kell tenni a drivereket is. ;)

(RC óta használom a Windows 7-et, elhitetitek, hogy a 2Mbit-es netem ugyan olyan gyors, mint XP alatt volt.)

2010. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!