Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en érdemes felrakni...

Windows 7-en érdemes felrakni az új msn-t?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, h nincsen-e benne sok hiba, meg h akiknek a a régi verziós van, nem lesz-e fennakadűás vlmiért?
2010. aug. 9. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működik az új.^^
2010. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rakd fel, és menőzzél vele az xp-s haverjaidnak hogy mennyivel jobb a tied :)
2010. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felraktam, és kva gáz...ekkora szart még nem láttam. pl nincs hozzá egyelőre plus!, meg offline módba írni vlkinek tök bonyolult, sőt, utána meg ha már beakarok jelentkezni, miután már offba írtam, nem is enged:@ amíg nem jön ki a normál verza (mert ugye még csak béta) addig felesleges felrakni.
2010. aug. 9. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:

JAAAA,bocs,első vagyok XD Nekem nem béta van...xD sorry.

Szeptember környékén állítólag kijön a teljes,plussal,szóval addig várj :D

2010. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor neked milyen van?:O küldj linket! am már vissza is raktam a régit, mert tiszta bugos volt.
2010. aug. 10. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ok,küldök linket! :D [link]
2010. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah:d de ez már ősrégi...mmint van egy új, ami az essential névre hallgat, és csak windows 7en megy, és mindenféle jót mondtak róla, de tök szar volt...szval amit te linkeltél az már régi...azért köszi:D
2010. aug. 11. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!