Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avi fájlformátumot kitudok...

Avi fájlformátumot kitudok írni CD-re úgy, hogy lejátsza a DVD lejátszó?

Figyelt kérdés

Windows Movie Makerrel csináltam egy videót.Ugye az WMW formátumba menti el.De ha nagy nehezen találok egy olyan progit ami átkonvertálja avi-ba akkor azt lefogja tudni játszani a CD lemez is, vagy mindenképpen DVD-re kell kiírnom?

Segítsetek lécci...Nagyonfontos!!


2010. aug. 9. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze..adatként írod cd-re!
2010. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg le, ha nem túl öreg vagy esetleg túl drága az asztali dvd-d. Igen, túl drága, ugyanis sok éves tapasztalat, hogy az olcsó - de jó minőségű - dvd-lejátszók sokkal több mindent le tudnak játszani, mint drágább versenytársaik (*ORION, legjobb* egyéni vélemény). Ez persze attól is függ, miként van elkészítve a film.

Ha pedig a google-ba beírod wmv to avi, akkor tömérdek konvertálót találhatsz. Ha csak 1x-i eset akkor ajánlom a próbaverziókat, mert megcsinálod vele, aztán már nem kell, hogy érdekeljen mikor jár le.

2010. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konvertálni tudom ajánlani a "Format Factory"nevű progit.Ingyenes,Magyar nyelvű progi,egyszerű mint egy ék.
2010. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mind3atoknak.Végül mindenfélébe átkonvertáltam.És az mpeg lett a jó, vagyis azt tudja lejátszani csak.:\

de majd lehet hogy még próbálkozok.köszi szépen még egyszer..(:

2010. aug. 10. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Avi-t nem játsza le? Érdekes...mivel konvertáltál? Ha a legújabb FormatFactory-val akkor az a gond, hogy alapból H264 kodekkel dolgozik...meg kell adni inkább xvidet neki...
2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És xvidet hgy kell megadni?vagy hogyan?segíts lécci.:(
2010. aug. 12. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
én freeisiteném a dvd lejátszómat én már csiltam ijet
2010. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kimenet beállítása gombra kattintva így> [link]

...persze előtte telepíts egy xvid codecet.

[link]

2010. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!