Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy feliratot, de a...

Csináltam egy feliratot, de a lejátszó nem hajlandó lejátszani a filmmel együtt, mi a hiba?

Figyelt kérdés

Lefordítottam és időzítettem egy filmet, de a kmp player egyszerűen nem hajlandó tudomásul venni az .srt fájlomat. égen nem volt gond, most nem értem mi van. Megnéztem egy régebbi feliratos filmet, és vitte az .srt fájlt, de az én filmem nem. Mi lehet a probléma? A beállításokkal nincsen gond.


Köszi!


2011. okt. 15. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Subtitle Workshop-pal csináltad az srt-t?
2011. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem azzal csináltam. Jegyzettömbbel simán mint eddig, és .srt-ként mentettem. Régen ment, most nem tudom miért nem.
2011. okt. 15. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáltam én is az általad mondott módszert, nem nyitotta meg szintén nálam sem anno. Az a helyzet, hogy lehet benne valami hiba, amit nem vettél észre. SW-vel csináltam feliratot, mentettem subrip-ként és simán müxik.

Jegyzettömbbel valahogy így kéne kinéznie egy példa>>>


1

00:00:01,835 --> 00:00:24,840

ZUHANÁS


2

00:02:51,019 --> 00:02:54,267

Egyszer volt, hol nem volt...



Az 1 előtt nincs üres sor. Kipróbáltam megy ez a felirat készítés jegyzettömbbel is, szóval nézd át újra. Kíváncsi vagyok a végére...

2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy fest, hogy sikerült!


Úgy csináltam azelőtt is, ahogy a mintádon szerepel.

Ma reggel kipróbáltam, és működik. Nem tudom pár napja mi lehetett a baj!


Köszönöm szépen a segítségedet!

2011. okt. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!