Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok online 3D tervező,...

Hol tudok online 3D tervező, modellező tanfolyamra elmenni?

Figyelt kérdés

Nem a vírus miatt keresek online tanfolyamot, hanem mert amúgy is csak ez jöhet szóba, mert vidéken lakom, itt a megyében nem oktatnak. (Még egyetem sincs a megyében :D )

Profi szinten szeretnék megtanulni modellezni, nem fogaskereket szeretnék rajzolni, hanem olyan szintre szeretnék eljutni, hogy bármit lemodellezek, amit elképzelek. (Pl olyat mint az Inventor program logója, vagy még ettől bonyolultabbakat, összetettebbeket. Alakokat, maketteket, stb) egyedül nem megy. Egyedül addig jutottam, hogy fogaskerekeket meg fogasléceket tudok tervezni. :D :(



2020. okt. 30. 20:16
 1/2 tabaki ***** válasza:

Én eddig azt hittem, az Inventor logója csak egy megcsavart I betű, de lehet, hogy van egy bonyolultabb is, amit nem ismerek.

Ne légy élhetetlen! Nehogy már azzal fogj neki, hogy egy kezdőknek való tanfolyamon vered el a pénzed. A YouTube dugulásig tele van 3D-útmutatókkal, csak az általam preferált Blender videóiból is annyi van és születik folyamatosan, hogy nem jutnék a végére akkor sem, ha álló nap nézném őket. Erős a gyanúm, hogy tegnap te tetted fel ezt a kérdést is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

Kaptál egy halom tippet. Vélhetőleg mindegyik programnévhez találsz videókat kezdőtől a mesterszintig, rengeteg apróbb-nagyobb, de garantáltan izgalmas fortéllyal. Nem mondom, hogy ezzel valódi profi válik belőled, de eljuthatsz egy erős amatőrszintre, ahol már érdemes lehet olyan tanfolyamot keresned, amelyik értékelhető tudással bővíti az ismereteidet, nem pedig a műfaj bárhol hozzáférhető ábécéjének oktatásáért kaparja fel a lóvét.

2020. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, én is így gondoltam.
2020. okt. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!