Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki az akit idegesitenek az...

Ki az akit idegesitenek az ilyen va'llaszok, amikor crack/serial-t keres?

Figyelt kérdés

-İllega'lis!

-Vedd meg!

-A doboza'n megtala'lod!

-İngyene'lö!

-A bolt polca'n keresd!


(Biztonsa'gi programokna'l mege'rtem!)


Sokan me'rtnem mondja'k meg? ,mi fa'j nekik ebben? Neme'rtem... :S

:))


2010. aug. 9. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én annó megvettem az XP-t.Aztán uj gépet vettem,arra meg vettem Win7-et!Aztán a microsoft kidob egy eredetiség ellenörző progit amit nem kötelező futtatni!!! Ha akarod futtatod,és ha nem eredeti akkor ejnye-bejnye! De ha nem futtatod és nem legális az OPrendszer akkor semmi baj! Én vagyok a hülye hogy fizettem érte! Azóta én is warezolok és semmi problémám,fut minden játék,minden program.Ennyit arról hogy VEDD MEG WAZZE!

Ja egyébként itt a cikk,olvassátok el a hozzászolásokat is : [link]

2010. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Windows 7 röl tudom ezeket... Sokat keresge'lek neten!

De köszi

2010. aug. 10. 21:08
 13/18 anonim válasza:
Ezen az oldalon szinte mindenhez van crack/serial serials.ws
2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha én is adócsaló lennék,nekem is több jutna legális programokra.......:)
2010. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 2 év és senki nem lesz olyan hülye h kiadhon egy ge*i játékért 10 15 ezret... inkább leszedek mindent 10 perc allatt ...
2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én valahogy értem mind a 2 felét a dolognak. Ne kérdezzétek hogyan. Régen, amikor még olcsó árban voltak a játékok, akkor még én is vettem eredeti játékokat, persze azok ilyen gagyik voltak, de mentek jól. Ma már én is letöltök, de rengeteg játékot megveszek, ha tetszett, de csak akkor ha levitték az árát. Nem engedhetem meg magamnak, hogy 10.000Ft-okat fizessek 1 darab játékért! Egyszerűen röhej, hogy milyen magasak az árak, és persze mivel jönnek, letöltik, akkor én profitálok a többi hülyéből, aki megveszi... Aha ezt neked 576, meg a többiek...


És nem tudom ki volt az a -200 IQ-val rendelkező személy aki képest volt azt leírni, hogy bemegy hozzád a rendőrség... Tudod, hogy kihez mennek be a rendőrök? Any*dhoz qrválkodásért és az olyan FELTÖLTŐKHÖZ (nem nem letöltőkhöz, mert a letöltés legális kisfiam), akik naponta 100 Terrabyte-okat töltenek föl, nem ahhoz, aki letölt egy részt egy sorozatból, mert Mo-ra született... Én például a Jóbarátokat megvettem mind, persze csak azután, hogy megnéztem letöltve, viszont az így jártam anyátokkalt és a Family Guy-t még csak letölteni se vagyok hajlandó magyarul, mert elrontották a szinkronhangokat. POCSÉK!!! így töltöm angolul amint megérkezik a torrentre. Te ha rovarírtós lennél, kihez küldenéd ki a csapatodat? Oda, ahol van 1 molylepke vagy ahhol 100millió madárpók van? Szerintem a madárpókhoz, a molylepkéset meg sz@rnád le magasról... A feltöltőket is legalább fél évig figyelik. Engem vagy más embert aki csak "hobbi" szinten tölt le, nem tudják elkapni, mert megy folyamatosan az IP cím. És mire újra letöltök, addigra új az IP-m mert változó...


Összegezve: Majdnem az összes eddigi válaszoló f@szságot mondott. Ha 5000Ft lenne gy vadiúj játék megvenném... (ja és igen. Pl: a rossz pc játékokban bemutatott játékok PÉNZBE KERÜLNEK!!! lehet hogy nem 10.000Ft, de 3000 biztos volt újonnan... És azért fizessek 3000ft-ot? te hülye vagy pajtikám...). a letöltést meg nem figyelik, csak a feltöltést, és amennyit feltöltesz azalatt amíg lejön egy játék, minimális alatt van jóval... utána meg le kell állítani a feltöltést, vagyis kiszedni a programból és kész...


Na ennyi voltam...

2010. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vérgibbon ***** válasza:
Előzőnek. Egy dologban tévedsz, hiába van állandóan új IP címed, hacsak nem egy IP címet elrejtő progit, vagy proxy szervert használsz te is bemérhető vagy. A szolgáltató köteles a kiosztott IP címet 90 napig megőrizni.
2010. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ok, de mondom, nem töltünk fel annyit, hogy most kijöjjenek hozzám vagy a kérdezőhöz...
2010. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!