Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Foobar2000-ben van erre megoldás?

Foobar2000-ben van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy beteszek egy teljes albumot a lejátszási listába, elkezdem hallgatni, de meg kell szakítanom. Ezzel még nincs gond, mert beállítottam úgy a foobar-t, hogy mentse hol tartotta lejátszás, akár szám közepén is.

A gond ott van, amikor elfelejtem, hogy félbehagytam egy albumot és elkezdek egy másikat vagy csak letöltök egy mp3-at, megnyitom, és bumm, a lista törlődik és fogalmam sincs hol volt eddig. Ezt vissza lehet hozni valahogy, Van erre valami beépülő?

A foobar2000 az alapértelmezett zenelejátszó és ezen nem is szeretnék változtatni.

Van rá mód hogy valahogy elkerüljem ezeket a kellemetlen helyzeteket?

AKár egy script vagy bármi ami mondjuk figyelmeztet hogy folyamatban van egy másik lejátszás, bármi. Csak nagyon idegesítő mikor egy hosszú albumot beteszek, közben dolgozok és nem nézem melyik számnál tart, stb. Utána meg találjam ki. Ha elmentem a lejátszási listát attól még nem tárolja a pozíciót hogy hol tartottam benne.



2020. nov. 2. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!