Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik működőképes hangszín...

Létezik működőképes hangszín kiemelő program Windowsra?

Figyelt kérdés

Eddig a Sonic Studio 3-at használtam, de az hol működik, hol nem. W7-nél és W10-nél se jó, egyik verziója sem. Viper4Windows szintén, abból már működő verziót sem találok. Létezik bármilyen normális, működőképest program, amivel ki tudnám emelni a magas hangokat Windows alatt? (Nem equalizer!)

W7-re, és W10-re egyaránt. Megspórolnék egy hangkártya árát, de ha nagyon nem lesz, inkább veszek...



#Windows #booster #Sound Booster #hangszínkiemelő
2020. nov. 2. 23:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Esetleg, hogy még egy kicsit tisztábban szóljon, ahhoz melyik beállítás kell?
2020. nov. 11. 21:32
 12/19 anonim ***** válasza:
Miben?
2020. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Equalizer APO
2020. nov. 11. 22:03
 14/19 anonim ***** válasza:
Mit csináltál az előbb, amitől kicsit jobb lett?
2020. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Semmit, beállítottam 3000Hz-en, 7dB-es boostot rá, ezzel adott rá kellő magasat, viszont a Sonic a magas hanggal együtt tisztábbá is tette, és itt is azt szeretném elérni.
2020. nov. 11. 22:48
 16/19 anonim ***** válasza:
3k bőven középtartomány. A "tiszta" rendszerint a legmagasabb hangok emelésével jön. Általában (hasraütősen) úgy szokott kinézni a görbe, hogy 20k +6dB 15k +2dB 7k 0dB. Nagyobb emelésnél figyelni kell, hogy ne nagyon üsse túl a maximumot. Nem fog torzítani, mert sajnos az eqapo tartalmaz egy limitert, amit nem lehet megkerülni.
2020. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Világos. Akkor majd holnap kísérletezek még. 7000 Hertzel próbálkoztam először, de nekem az ott még gyenge volt, bármennyit is boostoltam rá. Ezt is kikisérleteztem, mert kb 600 hztől indultam. Nekem a 3000 ami kellően megemeli a magas hangokat (lehet a hangrendszerem szar-> Logitech Z625, fantasztikus kis cucc, csak a magasat valahogy gyárilag kihagyták belőle, ezért szeretném kompenzálni valahogy). Ha nagyon nem jön össze, veszek egy hangkártyát.
2020. nov. 11. 23:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne valami nagyobb érzékenységű 40W fölötti passzív sztereó párt bekötni, akár építettet is, jó crossoverrel, jóféle dóm magassal. 80-100Hz-ig kell lemenjen, és kb 3000Ft-os textil dóm magas pár kiváló lehet a kategóriában. Itt nem tudsz ekvalizerrel, meg egyáltalán hangforrással segíteni azon, hogy magasak helyett inkább THX logót vett a gyártó, mintegy megköszönve a vásárlást...
2020. nov. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Aoh. Akkor marad így, annyit már nincs kedvem szenvedni vele. Majd kísérletezgetek vele.
2020. nov. 12. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!