Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látszanak a tabuláto...

Miért nem látszanak a tabulátorok, ha a Word filet feltöltöm Drive-ra? (csak üres fehér..)

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tabulátorok amúgy se látszódnak :D csak ha bevan kapcsolva a bejegyzések és egyébb rejtett szimbólumok,
2020. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyébként sem látszódik, ez a lényege.
2020. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:

„#megértés”


Mert a megjelenítő hazudna, ha a nem nyomtatandó karakterek helyére mást rajzolna. A Google Dokumentumokban viszont a Show bővítmény hozzáadásával elvileg megjelenítheted őket – én nem próbáltam ki, mert úgysem online szerkesztgetem az irományaimat. Mindenesetre vannak negatív kommentek vele kapcsolatban, de hátha nálad beválik.

2020. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Google Drive, vagy OneDrive?

Ha OneDrive és online Wordben nyitod meg, akkor Kezdőlap, jobb szélen három pont, Megjelenítés/elrejtés. Ez kapcsolja ki és be a nem nyomtatható karaktereket.

3. hozzászóló által említett Show bővítményt kipróbáltam, nem mutatta a tabulátorokat.

2020. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. ápr. 20. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor a kérdező másfél évvel később megköszöni, az igen, ilyet se láttam még :D
2022. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!