Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube feliratkozót vásárolta...

Youtube feliratkozót vásároltatok már?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Mennyit? Melyik megbízható oldal ezügyben? Szeretnék egy 2-300 feliratkozót venni :P
2020. nov. 13. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ezzel csak magadat csapod be...

Pénzért vásárolni kamuközönséget szerintem végtelen badarság.

Én ha ilyan kommentet kapok ami ilyesmit ajánl, nemhogy egyből törlöm, de jelentem is tüstént spam indokkal.

Csinálj jó tartalmat, ennyi. Akit érdekel, úgyis megtalálja.

2020. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de mégis szeretnék venni :) De köszönöm :)
2020. nov. 13. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
És ez neked miért lesz jó hogy tudod hogy ezek nem igazi emberek? Ránézel és "hú van 300 feliratozóm, milyen jó nekem", közben meg tudod hogy valójában nincs. De ha ennyire nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel akkor hajrá. Bár kétlem hogy ezt egy felnőtt ember kérdezi. Valószínűleg gyerek vagy még és ha így van akkor azt a pénzt tedd el másra, ha viszont felnőtt vagy gondolkozz el az életeden.
2020. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a miért lesz jó és társai válaszokat. De a kérdésre kérnék választ inkább.
2020. nov. 13. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelmes ember ilyennel nem foglalkozik...
2020. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A youtube szerencsére egyre jobban figyel erre, és simán elveszi a feliratkozókat, ha spam jellegűek, például ha van egy csatornád 800 feliratkozóval, és hirtelen feliratkozik 1-2 óra leforgása alatt 15-20 ember, akkor abból másnapra ugyanúgy 800 feliratkozó marad, így lényegében lehetetlen egyik napról a másikra hopp pont 2500 feliratkozót szerezni, ha utána megáll a növekedés, a youtube nem fog tétovázni, lőttek a 2500 feliratkozónak, hacsaknem valami olyasmi “csomagot” veszel, hogy 1 éven át minden nap x feliratkozót kapsz... persze akkor is ez az egyik legundorítóbb dolog, amit egy youtube felhasználó csinálhat, és az internet mély bugyraiban vannak olyan oldalak, ahol ilyet tudsz venni... igazából egy ilyen oldalnak meg sem adnám az adataimat..
2021. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!