Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb a sima EA által...

Melyik a jobb a sima EA által gyártott NHL sorozat vagy a 2K által gyártott NHL 2K sorozat?

Figyelt kérdés
Eddig csak a sima NHL-lel játszottam, de lehet, hogy váltanom kéne, mert az NHL 10 nem tetszett annyira. Írjátok le melyik a jobb és miért! Köszi
2010. aug. 10. 14:44
 1/2 emberke válasza:
75%

szerinem amit az EA gyárt képvisel vagy köze van hozzá az nemjó (én személyszerint ha támogatná a WoW-ot aztis abbahagynám pedig tökjó játék)

de ez csak előítélet meg az én irányzatom szal ha majd valaki ad választ akkor inkább rá haégass

2010. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, én a WoW-ot gyűlölöm, dehát ízlések és pofonok... :)

Ami nem tetszik az EA-s játéknál, hogy nem lehet meghatározni, hogy mivel mit csináljak, csak opciók vannak feldobva, amiből választanom kell :/ Ja és a 09 és a 10 között annyit változtattak, hogy nem lehet gyorsabban menni... tök f*s az egész... és az irányítása is pocsék. Az más dolog, hogy a kedvenc csapatom felállása változott, de ez természetes, hiszen évente adják-veszik a játékosokat :)


Még várom a válaszokat, mert nem akarom feleslegesen megvenni az NHL 11-et, ha a 2K11 jobb lenne...

2010. aug. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!