Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vannak ezek a Sweatcoin...

Hogyan vannak ezek a Sweatcoinban?

Figyelt kérdés
Hol tudom kivenni a sweatcoint és pénzre váltani? Én nem látok sehol ilyen lehetőséget. Csak PayPalra lehet küldeni? Továbbá még mindig benne van hogy 50 embert meg kell hívni hogy beváltsam valamire? Nem kérek világmegváltó leidiótázásokat és hogy kamu az app mert jól tudom hogy mi hogy van és hogy mi benne a trükk.

2020. nov. 14. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

"Nem kérek világmegváltó leidiótázásokat és hogy kamu az app mert jól tudom hogy mi hogy van és hogy mi benne a trükk."


A kérdés alapján nem úgy tűnik...

2020. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
😂😂
2020. nov. 14. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg konkrétan pénzzé tenni csak PayPal-on keresztül lehet. Már sok review-ban jelezték nekik, hogy jó lenne, ha közvetlenül ki lehetne küldetni bankszámlára, de az volt a válasz, hogy még az esélyét sem akarják megadni annak, hogy probléma legyen a bankkal. Végülis ez így helyes.
2020. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!