Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma kipróbáltam a Randonauticát...

Ma kipróbáltam a Randonauticát. Nektek mi a véleményetek az alkalmazásról? Volt valami élményetek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan délután 3 körül indultam, természetesen gyalog, hogy meglegyen a feeling. Utólag már bánom, mert 4km-re volt a cél, legalább egy óra volt mire odaértem sétálva, ráadásul kivitt a városból is, és egy szántóföld szélére akart beküldeni. Még éppen világos volt mire odaértem, de már bőven kezdett sötétedni. A szántóra már nem akartam bemenni, mert elég nagy volt a sár, gondolom sokmindent úgyse találtam volna. A visszafelé út viszont nagyon félelmetes volt, mivel rámsötétedett, és a négy km-ből hármon semmi közvilágítás nem volt, úgyhogy csak a telefon vakuval tudtam világítani valamennyire, ha járt volna arra valami kóbor kutya vagy vadállat, nem lett volna jó. Plusz szerencse hogy jól felöltöztem, és a télikabátomat vettem fel, meg vittem sapkát sálat is, mert tuti megfagytam volna mire hazaérek. Mindent összevetve jó élmény volt, és hasznos az app, mert enélkül tuti nem mozdultam volna ki egy ekkora sétára, pláne ebben az időben. Szerintem holnap is megyek egy kört, de kicsit közelebbi célt választok :)

2020. nov. 16. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!