Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen illesztőprogram kell...

Milyen illesztőprogram kell hozzá?

Figyelt kérdés

Bluetooth hangszóróról van szó, telefon látja, felismeri, szépen is szól semmi gond vele, de laptopról nem jó, látja de azt irja ki hogy nincs hozzá illesztőprogram telepitve. A hangszóró "márkája" Charge 2+

Tudom gagyi de tényleg jól szól.. mielőtt megkérdeznétek minek vettem ilyen gagyit, hát.. nem vettem, kaptam!

Ilyenről van szó: [link]

Ehhez milyen illesztőprogi kell ill honnét tölthetném le ha van hozzá?

Előre is köszönöm a segitséget!


2020. nov. 16. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a hivatalos honlapja, itt próbáld a support fül alatt.

[link]

Mondjuk lótúrót nem találtam itt, ami driverre hasonlít.

Sejtésem szerint sztandard bluetooth hangdriverrel működik, érdemes eszközkezelőben megnézni. Próbálj drivert kerestetni a windows update-on.

AZONBAN mint informatikus szakvéleményem, a következő (ha valóban sztandard -és miért ne lenne az, ha a telefon kezeli): neked nem a hangszóró driver nem megfelelő a gépen, hanem a (beépített) bluetooth-é, szerintem azt telepítsd a laptop-gyártó honlapjáról, mert sokat hozzáad, amit az alap windows driver nem tud. Feltételezem, hogy az nincs telepítve, mert anélkül is mindig mindenre működött a ble, miért ökörködtél volna vele.

2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm! Letöltöttem a Lenovo honlapjáról a bluetooth drivert, telepitettem és most már müködik:) Ment a zöld pipa:)
2020. nov. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!