Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Shotban hogyan kell...

Open Shotban hogyan kell részlegesen lekicsinyíteni ill. nagyítani a videót?

Figyelt kérdés
Van egy 2 perces videóm, melyet úgy szeretnék megszerkeszteni, hogy a nagy videó 0:05-től 0:10-ig lekicsinyüljön, 1:50-ig kicsi maradjon, majd 1:50-től 1:55-ig ismét megnőjön, és 2:00-ig az eredeti méretben maradjon. Nézegetek összevissza, de csak szenvedek. Köszi.
2020. nov. 18. 11:18
 1/2 tabaki ***** válasza:

Most nincs kéznél az OpenShot, de valahogy úgy van, hogy a megfelelő sávra jobbal klikkeve Átalakítás, erre megjelenik a keret, amivel a vetítőben átméretezhetsz/forgathatsz/eltolhatsz. Az idővonalon egymás után odaállsz a kérdéses időpontokra, és az ott megkívánt helyzetbe igazítod a képet, ezt a program megjegyzi. Ezeket a beállításokat utólag számszerűen is módosíthatod vagy törölheted a Tulajdonságok panel rubrikáiban (de akár eleve itt is intézheted az egészet, egeres szerkesztés helyett).

Ha jól értem, itt azzal érdemes kezdened, hogy 0:05-nél és 1:55-nél a Tulajdonságok panel szükséges beállításaiban Enterrel rögzíted az eredeti helyzetet, aztán pedig 0:10-nél beállítod a kis képet, és ugyanazokat a méreteket 1:50-nél is begépeled a Tulajdonságok panelba.

2020. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ekkora ökörséget... Valahogy úgy csináltam, hogy 0:10-nél kicsire raktam, 0:05-nél pedig át- és visszaméreteztem. Köszi!
2020. nov. 18. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!