Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook beállítás, lehetséges?

Facebook beállítás, lehetséges?

Figyelt kérdés

Kettő dologgal kapcsolatosan szeretnék segítséget kérni, nem találok ezekre külön beállításokat.


1. több hírportált is követek, ahova gyakran hozzászólok. erről valamiért értesítést kap néhány ismerősöm, és zavaró, hogy személyesen mindig hangoztatják, hogy "micsoda kommentek ezek..". Nem nekik írom, így örülnék, ha erről nem küldene nekik az fb külön értesítést. Hogyan lehet ezt beállítani?


2. több, mint 12 éve felhasználó vagyok. régebben elég sokat lájkolgattam a 9gag-on, demotiválón, hasonló oldalakon. Mindent letiltottam a nem ismerőseim számára, viszont a "megtekintés mint" opció alatt látszódnak ezek a régebbi kedvelések. több százról van szó, még fiatal voltam akkor, elég hülyeségeket kedveltem, viszont nem találok módot ezek eltüntetésére. Manuálisan nem tudom törölni őket, mert az idővonalon nem látszik, hiába szűrök 2012-re, csak akkor, ha "megtekintés mint" opciót bekapcsolom, tehát ha ismeretlenül valaki az adatlapomra téved, ezt látja..


Remélem tud valaki segíteni!



2020. nov. 20. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A legegyszerűbb ha törlöd ezt a fiókot és csinálsz egy újat. Úgy tiszta lappal indulhatsz.
2020. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!