Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VideoPad-ben, hogy tudok...

VideoPad-ben, hogy tudok ingyenes verzióval exportálni?

Figyelt kérdés
Ingyenes verzió! Az előző videómat exportálta de most azt írja ki, hogy vagy beírok egy kódot, vagy beregisztrálok. Mit csináljak ilyenkor?

2020. nov. 23. 18:22
 1/3 tabaki ***** válasza:
Egészen biztosan az ingyenes változatot töltötted le? Csak azért kérdem, mert nagyon el van dugva... Linkelnéd a telepítőfájl helyét?
2020. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

És még egy másikat is:

[link]

Ezeket töltöttem le. Az elsővel csak az első videómat tudtam lementeni. A másodikkal még csak egy videót készítettem.

2020. nov. 25. 09:49
 3/3 tabaki ***** válasza:

Az eldugott linkre való célzás ugyan az NCH oldalára vonatkozott, de mi tagadás, a kérdésem mögött az a ki nem mondott feltételezés is meghúzódott, hogy esetleg valami általános letöltőoldalról szerezted be, azok meg szeretik a a FREE DOWNLOAD gombra helyezni a hangsúlyt, ami miatt a kóbor apácák gyakran hiszik, hogy ingyenprogramot töltenek le, miközben azért általában ott szerénykedik a Trial felirat... Nos, megkövetlek a gondolatbűnért, mert a te eseted ettől üdvösen eltér. Igen helyesen közvetlenül a fejlesztő oldalához folyamodtál, és kétségtelen, hogy a második linked csakugyan az ingyenes változatra mutat. Meg kell mondjam, én már igen régen nem használok Windowst, de annak idején próbáltam a VideoPadet, és nem emlékszem, hogy bármikor is regisztrációért nyaggatott volna – persze ez változhatott azóta, és rákeresve, talán nyomra is bukkantam. Ha a gyatra angolságom félre nem vezetett, úgy tűnik, mintha a program időnként automatikusan upgradelné magát – akkor aztán hirtelen észbe kap, hogy jé, még nem vagyok regisztrálva, és beszünteti az exportálást. Ha tényleg erről van szó, akkor ez a srác bemutatja az egyszerű teendőket:

[link]

Szorítok, hogy sikerüljön, mert az én szerény tudományom itt véget ér.

2020. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!