Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen alacsony az fps...

Miért ilyen alacsony az fps száma a Sims 4-ben?

Figyelt kérdés

Ma próbáltam ki először, hogy megnézzem hány fps-sel megy a játék az fps on csaláskóddal. Nagyon alacsony értéket mutat, 10-20 között váltakozik. Csak az alapjáték van meg, modok, cc nélkül, közepes grafikán ezen a konfigon: Intel Pentium G3260, 4 GB RAM, Intel HD Graphics, Windows 10 64 bit. Ha a legalacsonyabbra állítom a grafikát, felkúszik 40 körülire. Így már teljesen folyamatosnak látszik a szimek mozgása, viszont elég csúnyák a tárgyak. Kipróbáltam úgy is, hogy az Originen a Go offline-t választottam, hátha a folyamatos internetkapcsolat miatt van ez, de ugyanez a helyzet. Azt olvastam hogy a monitor képfrissítési frekvenciája az ideális érték, tehát nekem 60.


Ennyire gyenge ez a gép a Sims4-hez vagy valami szoftveres probléma lehet?


Köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 27. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Intel VGA nem az erősségéről híres.
2020. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

probléma forrása: Intel HD Graphics


Gyenge mint a harmat

2020. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

az gyenge de azert mert tobb mint 5eves eleve gyenge proci (2 magos) csak 1333 as ramokat tamogat

az IGP je meg lenyegeben (Haswell GT1) eleve a leggyengebb szinten es jo regi tobb mint 7 eves


azert teljesen lowon birnia kellene

meglehet hogy van szoftveres vagy hardveres gondja gepednek


hany GB RAM od van? Single? 1db? Vagy 2db?

2020. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

ja irtad 4, gondolom 1db

es velhetoen valami lassu tipusu

2020. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megdupláznád a memóriát meg tennél bele dVGA-t, akár csak egy GTX 750-et, már hatalmasat fejlesztenél rajta.

CPU csere sem ártana, de egy i3-4160-at már 3 ezer forintért hozzád vágnak, az a legkevesebb.

2020. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Akkor úgy néz ki fejleszteni kéne a gépet. Az a fura, hogy elvileg a Sims 4 minimális rendszerkövetelményeinél ez egy sokkal jobb gép, mégis gyenge hozzá. Bár 6 év alatt már sok frissítés jött hozzá, ami lassíthatja. Amikor meglett ez a gép még nem szimszeztem, de most ideje lesz felturbózni.
2020. nov. 28. 15:00
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

inkabb nem tartod karban szoftveresen es hardveresen, vagy eloregedett tapegyasege ami lehet amugyis vagy legalja vagy veszelyes kategorias


nem eleg ha windows frissiti magat drivereket is kell meg mast ha van frissebb

inkabb ha kulon progikat telepitesz azokkal kuszhatnak fel haterbenfuto felesleges dolgok amik nem torlodnek le ha azokat el is tavolitottad mar

2020. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!