Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg szünt a Flesh Player,mi...

Meg szünt a Flesh Player,mi van helyette?

Figyelt kérdés
A neten játszottam a sakkot és a biliárdot.Kérte a flesh player engedélyezését,ma már nem tudom játszani ezeket a játékokat.Az a kérdésem ezzel teljesen kuka a játék vagy van más támogatás hozzá?Szerény véleményem az,hogy valaminek lennie kell hiszen sok játék van a neten,ezek nem mehetnek végleg a levesbe szerintem,sok munka fekszik egy játék megírásában,ebbe nem törödne bele egy programozó sem.Vagy mégis?Jó , nem törödik bele csak kényszerből elfogadja.Megoldás , tipp , létezik ?

2020. dec. 6. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A flash alapú weboldalak fejlesztőinek más technikára kell átállniuk, nekünk nincs dolgunk vele.
2020. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezuek szerint elképzelhető hogy az eddig játszott játékokkal továbbra is tudok játszani?
2020. dec. 6. 15:22
 3/6 belapus ***** válasza:
Amennyiben hozzáigazítják az új technológiához ( nagy részüket valószínűleg nem ), igen.
2020. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

#2


Mindenképpen, itt egy gyűjtő program hozzájuk, gondoskodik mindenről ami kell hozzájuk, ha ebből indítod őket:


[link]

2020. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg vannak alternatív Flash-lejátszó böngészőbővítmények, mint például a Lightspark:

[link]

vagy a Ruffle:

[link]

de például Firefox esetén nem "ordít" annyira kétségbeesetten a böngésző, hogy vége a Flash támogatásának (pláne Linuxon) - ha nem távolítod el a Flash-beépülőt nem fog eltűnni.

2020. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Kipróbálom.
2020. dec. 6. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!