Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel az...

Llaci89 kérdése:

Van olyan program, amivel az okos TV (lg) csatornáit lehet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
tv csatorna

2020. dec. 9. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk pl az OS-be gyárilag belerakottal?
2020. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Minden valamire való TV-ben tudod szerkeszteni a csatornalistát. LG-ben biztosan, nekem két "nemokos" LG TV van, mindkettőben lehet szerkeszteni.
2020. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom export » szerkeszted » import -ra gondolsz.

Ezt megpróbálhatod: [link]

2020. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kancácska ***** válasza:
Szerintem ugyanarra gondolt a kérdező ami nekem is a problémám. LG smart tv, amihez Vodafone(UPC) mediacardot használok. Ezzel nem adja fel a csatornalista szerkesztésének a lehetőségét, pedig nekem több LG tv-m is volt már, mindegyiken simán lehetett szerkeszteni a csatornalistát. Most nem, de ez nem a tv hibája hanem a UPC mediacard nem teljesen kompatibilis a készülékkel. A vodafonnak kellene kiadni vagy új kártyát, vagy valamilyen szoftverfrissítéssel lehet megoldani. Ha antennabemenetes adások vannak akkor feladja a sorrendcsere vagy az átsorszámozás lehetőségét, de digitális adásoknál nem sajnos.
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor a Vodafone a vacak. Eleve baromság, hogy mindenhez mediacard kell, mert a hülyék fenttartják a "nyugger" csomagot és csak az jön card nélkül.

Diginél szerencsére minden benne van az alapcsomagban, csak az HBO-hoz kellene a mediacard.

2021. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kancácska ***** válasza:
5-ös. Akkor ha jól értem, digi esetében bedugom a koaxot, beprogramozom, a tv szépen mediacard nélkül letölti a digitális csatornákat és ebben az esetben szerkeszthető a sorrend. Ha szeretnék extra dolgokat, hbo stb akkor kell a mediacard. Jólhangzik csak sajnos nincs nálunk digi. Vodafone (UPC) és telekom a választék.
2021. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Igen, így van. Sajnos ahogy hallom, a magyar Digi-t megveszi Pénztáros Lölö, szóval sajnos garantált, hogy drága is lesz, vacak is lesz. :(
2021. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!