Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy megbízható, gyors (androidos) alkalmazást, amivel hálózaton keresztül lehet fájlokat másolni a gépemről a mobilamra?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyet próbáltam, egy "WiFi PC File Explorer" nevűt, de annak kb 400KB/s volt a max sebessége.


Tudom, hogy a wifink max sebessége 40MB/s.

És azt is tudom, hogy a telefonom többet bír 400KB/s-nél, mert az egy 1080p-s videó megnézésére sem elég, és kipróbáltam egy internetsebesség mérőt is és és felment 18MB/s-re (=145Mb/s), és ez az internetünk max sebessége.


Amúgy azért nem vezetéken töltöm át a fájlokat, mert érintkezési hibás a telefonom lyuka és néha fájlonként újra kell csatlakoztatnom a géphez.


2020. dec. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Piszkáld ki a retket belőle, 10-ből 9x csak ennyi a gond. Fogpiszkálóval, ne tűvel. Jó mélyen teljesen bele szokott keményedni, ne finomkodj.


Wifi file transfer, ha nem járnál sikerrel

2020. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KmsRys ***** válasza:
Ha Linuxot használsz, akkor KDE Connect! Persze ezt a gépedre és a telefonodra is telepítened kell, de nagyon jó, én minden nap használom. Viszonylag gyorsan másol át fájlokat, és egyéb hasznos funkciói is vannak. Helyi hálózaton működik.
2020. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!