Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akarja feltelepíteni...

Miért nem akarja feltelepíteni a Windows 10es-t?

Figyelt kérdés
Egy Dell Inspiron 15 3878 laptopom van 4GB Rammal illetve egy Intel Celeron processzorral. Eddig Win 7 volt rajta, gondolam frissítek és felteszem a Windows 10est, viszont amint telepítette az operációs rendszert, folyton kikapcsol, valami kötetek közül kell választanom, és kiir valami hibát. Már próbáltam más Windows 10-est, de szintén ugyan ez a gond vele. A Windows 8.1-et pedig tökéletesen feltelepíti, de én a legújabb windowst szeretném használni. Mi lehet a gond?

2020. dec. 11. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Frissíts a 7-ről 10-re. A Microsoft honlapján van az eszköz hozzá. Így ha a Win 7-ed eredeti (aktiváld mielőtt frissítesz), a licensz Win 10-re alakul és az is eredeti lesz, ingyen.
2020. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Ránéztem az interneten erre a gépre, van belőle fenetudja hány variációban, de állítólag a Windows 10-et is vinné.


Próbáld meg letörölni az összes partíciót vagy akár az egész file-rendszert és újra hozd létre.


Ezt akár a windows 10 telepítésekor meg tudod csinálni, ha jól emlékszem SHIFT+F10, majd a megjelenő promptban akár konvertálhatod is GPT-re a háttértárat, ha nincs azon.

2020. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Gyalulj le mindent, és "tisztán" telepítsd fel!
2020. dec. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, viszont sajnos így sem akar működni.
2020. dec. 12. 10:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A bootban legacy-ra állítottam amikor a rufus-al megcsináltam az USB-t és így valahogy mégis működött. Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.
2020. dec. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!