Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a cyberpunk nem is akkora...

Ez a cyberpunk nem is akkora durranás... miért kamuznak a játék értékelősök?

Figyelt kérdés

oké, értem rengeteg munka van rajta, meg tényleg next gen grafika, tényleg nagyon szép a játék, nagyon részletes, brutál szép játék...grafikailag tényleg újító, a kocsikban a tetőkárpit is nagyon részletesen ki van dolgozva, a karakterek is, eddig brutál...



de az irányítás... az borzalmas... sehogy sem jó...


olyan érzésem van, hogy ez egy gta+watch dogs+call of duty koppintás egybe gyúrva, megcsinálva unalmasra és elrontott irányításra...


eddig 1 órám van a játékban... de az enemyket is nagyon nehéz leszedni a 2-es nehézségi fokozaton tök sokáig kell lőni, tök béna az egész harcrendszer.... a fegyók is bénák... sorozatlövők is vicc, is messzebbre használni lehetetlen, akkora a recoil.

legalább ha már ekkorát koppintanak az eddigi top címekből, akkor az irányítást a codból, vagy a jó dolgokat meghagyták volna...


aki ezt a játékot 5/5 meg 10/10 vagy 9/10-re értékeli, az csak a witcher miatt tartja a stúdiót nagyra... ami tényleg fantasztikus volt, de ez a közelébe nem ér


nektek mi a véleményetek?


2020. dec. 11. 21:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

tökre vártam ezt a játékot, de ez nem az év játéka lesz, hanem az év csalódása

legalábbis nálam

2020. dec. 11. 21:58
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Csukott szemmel végigdarálós interaktív film, tele buggal
2020. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ja, bugok vannak rendesen...


arról nem is beszélve, nem értem ezt a sztori mániát... ez már nem teljesen videójáték, az egész végig egy film már... ha filmet akarnék nézni, akkor azt néznék,

én videójátékozni akarok, a sztoriból nem kell ennyi

2020. dec. 11. 22:47
 4/25 anonim ***** válasza:
Régen még volt egy cgi intro a játék elején, ami felvázolta a sztorit, amit ha nem akartál megnézni, egy esc után már mehettél is játszani. A mai játékokból egyre jobban elvész a játékélmény, lenyomnak egy átlagos sztorit, primitív, szájbarágós karakterrel. 0 tényleges interakció, a legtöbb játékban annyi a kihívás, hogy nyomd le időben a q-t vagy az e-t, még helyezkedned sem kell igazán
2020. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
*karakterekkel
2020. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez egy klasszikus - a "Cyberpunk 2020" 1990-es (ami ad egy generációk közötti megértési problémát) - offline szerepjátékon (amit eleve egy szűk szubkultúra játszik) alapszik (Mike Pondsmith, az offline játék megalkotója a Cyberpunk 2077 készítésében is részt vett).

És mint szerepjáték a(z interaktív) történetre, a környezetre fókuszálnak - ne várjunk tőle FPS-élményt (arról nem is szólva, hogy a készítő CD Projekt Red RPG-ben utazik).

2020. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem kamuzik itt senki.

Csak tudod, nem mindenkinek tetszhet ugyanaz. Ha mindig a legnegatívabb véleményből indulnánk ki, akkor soha semmire nem lehetne jót mondani, hiszen mindig lesznek, akiknek valami nem tetszik. Egész egyszerűen, mert különbözőek vagyunk, különböző ízlésvilággal. Neked nem tetszik. Rendben van. Nekem sem. Másoknak meg igen. Ez van, el kell fogadni. :)

2020. dec. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egyébként meg én meg sem szoktam nézni ezeket az értékeléseket. Semmit nem mondanak el a játékról, arról meg pláne nem, hogy az nekem mennyire fog tetszeni, vagy mennyire nem. Pár ember szubjektív értékelése, amiben sokszor nem is magát a játékot értékelik, hanem azt mondják, amit mások elvárnak.
2020. dec. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ez egy szerepjáték, nem pedig kalandjáték és főleg nem FPS. Ezért van akkora hangsúly téve a karakterekre meg a sztorira. Ennek a játéknak a legfontosabb része a párbeszédekben van, nem a lövöldözésben.


De kérdező, mire gondolsz, mit kamuztak? Mm mi az az ígéret, amit úgy látsz, hogy nem teljesült?

2020. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ezt mondták a fejlesztők is, hogy a játék elején csicskagyenge leszel, és csak idővel indul be a dübörgő-hörgő. Ez is tipikusan a szerepjátékok jellemzője, az elején a karakternek gyengének kell lennie, hogy érezd mekkorát üt amikor már fejlődött.
2020. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!