Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent-el lassú, akadozó,...

14yucko88 kérdése:

UTorrent-el lassú, akadozó, darabos feltöltés. Miért? [Bővebb alul]

Figyelt kérdés

Halihó.

Edimax BR-6214K routerem van, és 4mbes netem.(garantált letöltési seb.:4mb/s, fel.:256kb/s].

Letöltődik az anyag szépen 450-460al ahogyan kell, aztán a feltöltés kisvártatva elindul, de csak körülbelül 40másodpercenként indul el, kb ujra ugyanennyi mpre, akkoris a 10kb/set sem éri el(nem tőlem szedik, pedig va nelég peer.)

a 2.0.3as uTorrent alján ott a sárga felkiáltójel, de megmondom őszintén fogalmam sincs hogykell azt ott "zöldíteni", nemtudom mit kell csinálni.

Esetleges portnyitásban, vagy egyéb dologban, ami javithatna rajta, segitsetek légyszi.Még annyi, hogy egyszerre csak egy feltöltés megy, mikor vagy 5öt is elinditok, ésazis darabosan, sokszor még az 5kb/s et sem érve el.Köszi!


2010. aug. 12. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez sokmindentől függ, hogy mennyivel fogsz seedelni. Számít az is hogy mennyien seedelik és töltik le. Nagyobb az esély hogy ha kevesebben seedelik mint amennyien töltik ( seed: 20 peer: 100) akkor fogsz (esetleg) maximummal tölteni. Számít az is hogy a seederek közt van e nagysebességű feltöltő (giganetes, seedszerveres) mert akkor hozzá több peer kapcsolódik.


van esetleg egy tippen hogyan tudsz erre orvosságot, én is használom, több kevesebb sikerrel működik is nekem.

program neve uTorrent Speedup pro.

ez a progi segít több peerhez kapcsolódni (nagyon dióhéjban)

2010. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerestem linket, a utorrent speedup pro-hoz, használd egészséggel. Azt még hozzátenném, hogy ez nem egy úgynevezett internetgyorsító, meg egyéb baromságok, mert ilyen nem létezik, csak abban fog segíteni, hogy több peerhez enged csatlakozni. De bővebb információt a programról találsz a linkelt oldalon.


Üdv


[link]

2010. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi szépen!:)
2010. aug. 13. 11:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hagy kérdezzek már meg, hogy ez a program kompatibilis az én 2.0.3ammal is, vagy régebbi verzióval próbáljam?Vagyhogy, van-e különbség. Köszi:)
2010. aug. 13. 11:26
 5/6 tyler_durden válasza:

Szia!

A hálózati kapcsolatod nem működik megfelelően, ezt jelzi a sárga felkiáltójel!

Nyitnod kell egy portot a bejövő kapcsolatok számára.

Itt egy könnyen áttekinthető leírás tp link routerhez, de számodra is hasznos lehet...

[link]

2011. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b_smart válasza:
Hello, nekem is hasonló a problémám! Network kapcsolatom OK, mert a UTorrent zöld pipával jelzi, h aktív vagyok. MÉgsem megy a feltöltés 1k/s fölé!
2011. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!