Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Boot prioritását vissza...

A Boot prioritását vissza kell állítani?

Figyelt kérdés

Telepítéskor ugye azt adom meg amiről fel akarom tenni a windowst.

Utána ha kész a telepítés,megcsinált mindent akkor utána vissza kell állítani hdd-re vagy ssd-re(amire rektam)?


2020. dec. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy erősen ajánlott a visszaállítás.

Mert ha mondjuk nincs csatlakoztatva pendrive, akkor értelemszerűen a HDD-ről vagy az SSD-ről fog betölteni, de ha mondjuk csatlakoztatva van egy külső tároló, akkor könnyen lehet, hogy azzal fog szórakozni, és azért nem fog betölteni az operációs rendszer.

Tehát igen, inkább állítsd vissza.

Pár perc az egész, cserébe rendesen fog működni a számítógéped.

2020. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Nem muszáj. Ha az elsődlegesen beállított eszközt nem találja, lép a következőre. Más kérdés, hogy engem például zavar a gondolata, hogy először mindig olyasmit keresgél, ami biztosan nincs ott, ezért vissza szoktam állítani, de ez csak az én hülyeségem.
2020. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor visszaállítom majd én is
2020. dec. 20. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Így kell telepíteni ... és be sem kell lépni a biosba!

[link]

2020. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!