Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 5-ben ha le töltök egy...

Gta 5-ben ha le töltök egy LSPDFR modot akkor onlineon játszhatok tovább?

Figyelt kérdés
Gta 5-ben ha le töltök egy LSPDFR modot akkor onlineon játszhatok tovább? Csak azért kérdezem hogy kapok e érte bannokást onlineba vagy sem.

#online #GTA 5 #Gta 5 LASPDFR
2020. dec. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen moddal nem léphetsz fel Online-ra.
2020. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értve nem az onlinet akarom moddolni hanem a sima story modot akarom és azért vagyok kíváncsi mert ha úgy is bannolnak onlinebol hogy moddoltam a story modot akkor nem eri meg
2020. dec. 21. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem volt teljes egész a mondat: nem léphetsz fel az online felületre, ha bármilyen mod van a játékba telepítve. Online-on eleve tiltott a modolás, így ez nem kérdés, a szabály a sztori mód modjaira is vonatkozik.

Ha modolt a játék, Online-ba lépés esetén hibaüzenetet kapsz és nem enged csatlakozni. Ha esetleg olyan modot találsz amit az Online nem ismer fel induláskor (hiszen tele van csalókkal és modderekkel az Online felület, tehát beléphetsz némelyikkel), és emiatt engedi a belépést, akkor a végén szinte biztos, hogy bannolni fognak.

2020. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy játék, egy modellkészlettel, így nyilván a sztori módot sem modolhatod semmilyen formában.

Amúgy se értem, kb. ami nincs még abban a játékban az nem létezik, minek modolni?

2020. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ha modolod a játékot akkor addig nem lesz semmi baj amíg csak story modot játszol vele. Amikor viszont felpróbálsz onlineba lépni akkor vagy nem enged be, vagy bannol.

2021. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!