Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó,...

Melyik a legjobb vírusirtó, és honnan tudom INGYEN letölteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak jók, vannak ingyenesek és vannak gyorsak. Olyan nincs ami egyszerre mindhárom feltételt kielégíti. Én a Microsoft Security Essentialst javaslom, de valamiért van egy olyan érzésem, hogy a Windows-od meg fog bukni az eredetiség-ellenőrzésen...
2010. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ha valaki kitudja kódolni a vírusirtót h ne kelljen megvenni akkor az vírust is tud rá írni. legjobb ha veszel egy ESET NOD32 Antivirus -t
2010. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NOD 32-őt semmiképp.Akkor inkább már VIPRE.De ingyenesek közt jó az Microsoft Security Essentials és az avast!. Olyan, hogy legjobb, nincs
2010. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Avast, ez a legjobb ingyenes AV, kiemelnem LEGJOBB INGYENES mielött valaki leszedne a fejem. :D
2010. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az elsőnek üzenem , hogy jól sejted :D kösz mindent
2010. aug. 13. 08:24
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenhol fikázzák a nodot,és avast a sztár,én nem tudom én 3 éve nodot használok,az ég adta világon nem jött be semmi rajta,nem volt virus gondom amióta ez van
2010. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akinek az egyik virusirtón "átjön" a vírus, annak a másikon is átfog menni. Például egy játék crack-jénél a vírusirtó figyelmeztet. De mivel emberünk játszani akar, ő maga adja meg az engedélyt a vírusnak...
2010. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Avira AntiVir-em van, az is ingyenes és idáig nem volt szar.
2010. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti a Win-ed, akkor azt hiszem, avast!-ot kéne használnod...

Az AVG és Avira ingyenesek erősen korlátozottak a fizetős verzióikhoz képest.

2010. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az avast mellett döntöttem , könnyen és gyorsan feltelepedett és eddig minden rendben. köszi mindent
2010. aug. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!