Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook Air 13-am van Big Sur...

MacBook Air 13-am van Big Sur 11.1-es szoftver fut rajta. Az AppStore-ból megvettem és letöltöttem a Sims 2 Super Collectiont, mert az appnál írták, hogy magyar nyelven is lehet játszani. Telepítettem és angol a játék, többi lent?

Figyelt kérdés
Aki esetleg szintén játszik vele, át lehet állítani a nyelvet? Ha igen hogy?

2020. dec. 25. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan melyik típusú MacBook Air 13-asod van? Mert MacBook Air 13 már 2013-ban is volt:


[link]


A leírás alapján a Sims 2 Super Collection:


[link]


...fut Sierra-n is...


Itt elmondják és mutatják is, hogyan tudod megváltoztatni a nyelvet:


https://www.youtube.com/watch?v=M9wxVEToW_c


Emitt meg az újratelepítést javasolják, miután beállítod a nyelvet:


[link]

2020. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál :)

2017-es gépem van, a videón amit belinkeltél egy windowsos gépen állítja át a nyelvet a csajszi, nem nagyon értek hozzá de így is segítség most ez nekem? Csak mert nem találok ilyen mappákat...

2020. dec. 25. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello!


Nincs mit!


Esetleg próbáld meg ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=uXxZ3GtSyHs


Bár nem mai videó, de hátha az alapok nem változtak és te is megtalálod azt az "installer.plist" állományt, amiben át lehet írni a nyelvet, viszont furcsa, hogy a nyelvet nem lehet programon belül is átállítani, főleg ha valaki 11 000 Ft-ot fizetett is érte.

2020. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem nyert... :(
2020. dec. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!