Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenesen...

Melyik a legjobb ingyenesen letölthető (esetleg magyar nyelvű) vírusírtó program?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom felmerült-e benned a kereső használata?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=19&keres..

2010. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eredeti Windows-ra a Microsoft Security Essentials, csak jókat lehet róla hallani. Nemsokára kijön a 2-es verzió, jelenleg bétája van, de állítólag gyakorlatilag már az is stabil.

Ha az nem jó, akkor még szóba jöhet az avast!, de az elvesz valamennyit a sávszélességből, lassítja a netet, és sok mindent átenged. Bár, szerintem a lassú net így is úgy is lassú, a gyors meg így is úgy is gyors, kicsi lassítás pl. számomra nem számít, de ha téged zavar, akkor másik vírusirtót válassz...

2010. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőre:sose...

Második:köszi

2010. aug. 13. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Na de mi lett?
2010. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyiket raktad fel?
2010. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl: Nekem a nod32 egy rakás s..r szerintem. Nem jelzett semmi hibát. Volt Spyeraser-em,egyből egy raklap dolgot kimutatott. Raktam fel ingyenes AVG-t. Lehetett is újrarakni a gépem... Az Avastot meg nem nagyon ismerem. Ezért vagyok tanácstalan.
2010. aug. 13. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:

A NOD32 akkor nem ér semmit, ha crack-elt.


Az avast! szerintem szimpatikus lenne, ha felraknád, mert mindenkinek az, elsőre legalább is. :) Én azt használom, de tényleg lassít, ezt tudni kell róla. Nálam a sávszélességet nem nagyon veszi le, meg 2Mbit-es netnél úgyis teljesen mindegy... :( De mondom, van aki finnyás erre, és nem szereti, ha a védelmi program egy kicsit is lassít.

Könnyen kezelhető, és sok beállítási lehetőség van benne. Fontos dolog nem hiányzik a Free-ből a Pro-hoz képest.

Az se feltétlen gond, ha többet enged át, mint társai, így is úgy is időnként át kell nézetni valamivel a gépet, pl. Malwarebytes' Anti-Malware.


De a Microsoft Security Essentials az, amiről még nem hallottam rosszat. De telepítéskor csinál egy eredetiség-vizsgálatot, és a frissítéseket a Windows Update-n keresztül intézi. Tehát illegális Win-nél nem hinném, hogy szóba jöhet.

2010. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az M.S.E,illetve M.A.E.-ről még nem is hallottam...:)

Nekem 30-as netem van,ezt annyira szerintem nem húzná le.

2010. aug. 13. 19:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja,és nem legális a rendszerem.
2010. aug. 13. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor avast... 30-as netet nem húzza le... Lehet, csak 20 megabites lesz tőle, akkor vigasztaljon a tudat, hogy még mindig 10-szer gyorsabb, mint az enyém :)


Az 5-ös verziót szedd le!



Malwarebytes' Anti-Malware pedig:

[link]

2010. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!