Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb program tv...

Melyik a legjobb program tv kártyához?

Figyelt kérdés
gépembe vettem használtam Tv kártyát ami jó. Melyik a legjobb TV program géphez?
2011. nov. 7. 17:35
 1/5 djhell ***** válasza:
vannak univerzális tvnéző programok amelyek majdnem mindegyik tvtunert támogatják de ajánlott, hogy a gyártótól kapott cd-n levő programot használd, ha nem kaptál akkor a gyártó weboldalálról letöltheted (ha nemtudod hogy kell ird le a nevét és a modelt és adok linket :) )
2011. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem kellene valamilyen ami a legjobb program...
2011. nov. 7. 18:35
 3/5 djhell ***** válasza:
...akrámit csinálsz a LEGJOBB PROGRAM úgyis a gyártó programja lesz, szóval még1x leirom h ha lehet akkor ink a gyáró programját telepítsd fel....ha nem kaptál cd-t vele akkor ird le a gyártót és a modelt és adok linket ahonnan letöltheted...remélem mostmár érthető...
2011. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eddig is értettem... De melyik a legjobb program....
2011. nov. 7. 19:02
 5/5 djhell ***** válasza:
abszolut 0 xDDD
2011. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!