Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt le semmit a...

Miért nem tölt le semmit a Winrar?

Figyelt kérdés

Töltök egy sorozatot és egyik részt sem tölti le mert crc hibát ír ki.

De most vírusírtót akartam tölteni és az sem jött le.

Firefox-ot használok, mi lehet a gond?

Magával a winrarral lehet baj?, vagy mért nem jön le már semmi?


2010. aug. 13. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs,de az nem tömöritöprogi?azzal hogyan lehet lölteni?
2010. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem , leszeded a rorokat egy mappába és kijelölöd az összeset és kibontás ide.
2010. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

HALI!


Az a lényeg, hogy a letöltött darabok 1 mappában legyenek a crc kiterjesztésű file-l együtt és csak úgy tudod kitömöríteni!


ÜDV!

NEO

2010. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A crc file-nak a tömörítéshez semmi köze, az csak azért van, hogy ellenőrizd a hash-t.
2010. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. fogalmi tévedés, letölteni nem a winrar-ral töltesz le, azzal csak kitömöríted a tömörített fájlt. Letölteni valami böngészővel, FTP-klienssel, vagy fájlcserélővel töltesz.

2. Ha több részből áll, amit töltesz, mindegyik részt le kell töltened!

3. Milyen vírusirtót töltesz, amit ki kell tömöríteni használat előtt? Remélem, nem valami "crackelt" vacakot, mert sokszor az maga tartalmaz egy jó kis trójait.

2010. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

JHó nem letölteni, bocsi félreirtam kibontani.

Letöltök minden részt és nem bontja ki, sőt megnéztem h nem is tölt le rendesen mert a 145 begás részből csak 15-öt tölt le és kész.

2010. aug. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!